• Formand



    • Maike Højrup Moos

      Maike Højrup Moos

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
      Relation Mor til Otto, Fristedet
  • Næstformand



    • Lotte Pedersen

      Lotte Pedersen

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
      Relation Mor til Lasse K, Fristedet
  • Medlem



    • Karina Hougård Dichow Lund

      Karina Hougård Dichow Lund

      Valgperiode 01-01-2019 - 31-12-2020
      Relation Mor til Helene fra Fristedet
    • Jesper Skov Johansen

      Jesper Skov Johansen

      Valgperiode 01-01-2019 - 31-12-2020
      Relation Far til Julian i Troldebo
    • Alma Kaalund

      Alma Kaalund

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
      Relation Mor til Signe fra Troldebo
  • Suppleant



    • Louise Ågård Olesen

      Louise Ågård Olesen

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2020
      Relation Mor til Ane, Fristedet
    • Katrine Tinghus Kristensen

      Katrine Tinghus Kristensen

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2020
      Relation Mor til Mathilde i Troldebo
      Beskrivelse 1. suppleant
    • Janni Rasmussen

      Janni Rasmussen

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2020
      Relation Mor til Malthe, Fristedet
  • Personalerepræsentant



    • Maria Therése Bruhn

      Maria Therése Bruhn

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
      Relation Fristedet
    • Katrine Toft Thrane

      Katrine Toft Thrane

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
      Relation Troldebo
  • Lederrepræsentant



    • Bodil Dencker

      Bodil Dencker